PF2205-2R7F1
MFR.Part #
PF2205-2R7F1
JLCPCB Part #
C3469402
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 50W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS