PF2205-2K7F1
MFR.Part #
PF2205-2K7F1
JLCPCB Part #
C3570643
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS