PF2205-1K2F1
MFR.Part #
PF2205-1K2F1
JLCPCB Part #
C3463110
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS