PF2205-0R033J1
MFR.Part #
PF2205-0R033J1
JLCPCB Part #
C3556182
Description
-55℃~+155℃ 33mΩ 50W Thin Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS