PF2203-82RF1
MFR.Part #
PF2203-82RF1
JLCPCB Part #
C3350266
Description
-55℃~+155℃ 35W 82Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS