PF2203-43KF1
MFR.Part #
PF2203-43KF1
JLCPCB Part #
C3557103
Description
-55℃~+155℃ 35W 43kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS