PF2203-3K3F1
MFR.Part #
PF2203-3K3F1
JLCPCB Part #
C3572391
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS