PF2203-2R2F1
MFR.Part #
PF2203-2R2F1
JLCPCB Part #
C3388929
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS