PF2203-0R22F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PF2203-0R22F1
JLCPCB Part #
C3393223
Package
TO-220
Description
-55℃~+155℃ 220mΩ 35W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS