PF2203-0R075J1
MFR.Part #
PF2203-0R075J1
JLCPCB Part #
C3381782
Description
-55℃~+155℃ 35W 75mΩ Thin Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS