PF2203-0R015J1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PF2203-0R015J1
JLCPCB Part #
C3386174
Package
TO-220
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 35W Thin Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS