PF1262-9K1F1
MFR.Part #
PF1262-9K1F1
JLCPCB Part #
C3411192
Description
-55℃~+175℃ 20W 9.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS