PF1262-4R7F1
MFR.Part #
PF1262-4R7F1
JLCPCB Part #
C3489228
Description
-55℃~+175℃ 20W 4.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS