PF1262-43KF1
MFR.Part #
PF1262-43KF1
JLCPCB Part #
C3466370
Description
-55℃~+175℃ 20W 43kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS