PF1262-39RF1
MFR.Part #
PF1262-39RF1
JLCPCB Part #
C3429670
Description
-55℃~+175℃ 20W 39Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS