PF1262-39KF1
MFR.Part #
PF1262-39KF1
JLCPCB Part #
C3433179
Description
-55℃~+175℃ 20W 39kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS