PF1262-22RF1
MFR.Part #
PF1262-22RF1
JLCPCB Part #
C3422599
Description
-55℃~+175℃ 20W 22Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS