PF1262-1R8F1
MFR.Part #
PF1262-1R8F1
JLCPCB Part #
C3511397
Description
-55℃~+175℃ 1.8Ω 20W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS