PF1262-1R3F1
MFR.Part #
PF1262-1R3F1
JLCPCB Part #
C3573644
Description
-55℃~+175℃ 1.3Ω 20W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS