PF1262-1K3F1
MFR.Part #
PF1262-1K3F1
JLCPCB Part #
C3563905
Description
-55℃~+175℃ 1.3kΩ 20W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS