HVS2512-470MK8
MFR.Part #
HVS2512-470MK8
JLCPCB Part #
C4133465
Description
-55℃~+155℃ 1W 470MΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS