HVS2512-470KJ8
MFR.Part #
HVS2512-470KJ8
JLCPCB Part #
C4095123
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS