HVS1206-680MK8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HVS1206-680MK8
JLCPCB Part #
C3963422
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680MΩ Thick Film Resistor ±10% ±250ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS