HVS1206-33MJ8
MFR.Part #
HVS1206-33MJ8
JLCPCB Part #
C4036198
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS