HVS0805-68MJ8
MFR.Part #
HVS0805-68MJ8
JLCPCB Part #
C4076382
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS