HVS0805-47MJ2
MFR.Part #
HVS0805-47MJ2
JLCPCB Part #
C4192592
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS