HVS0805-100MJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HVS0805-100MJ8
JLCPCB Part #
C4245083
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100MΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS