HVC2512H-33MJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HVC2512H-33MJ8
JLCPCB Part #
C4085074
Package
2512
Description
-55℃~+300℃ 1W 33MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS