HVC1206H-33MJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HVC1206H-33MJ8
JLCPCB Part #
C4288482
Description
-55℃~+300℃ 250mW 33MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS