HVC0402-500MK8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HVC0402-500MK8
JLCPCB Part #
C6060755
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 500MΩ 50mW Thick Film Resistor ±10% ±250ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS