HTE52-330KK
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HTE52-330KK
JLCPCB Part #
C3477830
Package
Plugin,D8xL52mm
Description
-55℃~+195℃ 330kΩ 5W Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 插件,D8xL52mm Through Hole Resistors ROHS