HPP5-7K5J8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HPP5-7K5J8
JLCPCB Part #
C3579100
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+275℃ 5W 7.5kΩ Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS