HPP5-500RJ8
MFR.Part #
HPP5-500RJ8
JLCPCB Part #
C3517029
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+275℃ 500Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS