HPP3-500RJ8
MFR.Part #
HPP3-500RJ8
JLCPCB Part #
C5731138
Package
Plugin,D5.1xL12.7mm
Description
-55℃~+275℃ 3W 500Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D5.1xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS