CHR0805H-100KJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
CHR0805H-100KJ8
JLCPCB Part #
C4224854
Package
0805
Description
-55℃~+300℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS