CAR0603-2K2B1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
CAR0603-2K2B1
JLCPCB Part #
C4097361
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS