BR200-3RJ8
MFR.Part #
BR200-3RJ8
JLCPCB Part #
C7086508
Description
200W 3Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS