BR120-0R5J8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
BR120-0R5J8
JLCPCB Part #
C7086506
Package
Plugin
Description
120W 500mΩ Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS