BR100-20RJ8
MFR.Part #
BR100-20RJ8
JLCPCB Part #
C6135218
Description
100W 20Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS