BR100-0R5J8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
BR100-0R5J8
JLCPCB Part #
C6132304
Package
Plugin
Description
100W 500mΩ Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS