ASC0805-10KF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
ASC0805-10KF1
JLCPCB Part #
C3955192
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS