101-500RX
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
101-500RX
JLCPCB Part #
C3413527
Package
Plugin,D6.4xL12.7mm
Description
-55℃~+145℃ 250mW 500Ω Wirewound Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS