101-250RB
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
101-250RB
JLCPCB Part #
C3435653
Package
Plugin,D6.4xL12.7mm
Description
-55℃~+145℃ 250mW 250Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS