R12.100.2.5
Extended
Manufacturer
Reomax
MFR.Part #
R12.100.2.5
JLCPCB Part #
C2874925
Package
1206
Description
0.65mm 0.68 1.6mm 2.5A 3.2mm 50A 63V、72V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS