R12.000.3.5
MFR.Part #
R12.000.3.5
JLCPCB Part #
C2874918
Description
-55℃~+125℃ 0.65mm 1.6mm 125V 2.2 3.2mm 3.5A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS