R12.000.15
MFR.Part #
R12.000.15
JLCPCB Part #
C5383196
Description
-55℃~+125℃ 0.65mm 1.6mm 15A 3.2mm 32V 63 Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS