R12.000.12
MFR.Part #
R12.000.12
JLCPCB Part #
C5383195
Description
-55℃~+125℃ 0.65mm 1.6mm 100A@32V、300A@24V 12A 3.2mm 32V 45 Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS