R12.000.10
Extended
Manufacturer
Reomax
MFR.Part #
R12.000.10
JLCPCB Part #
C5383194
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 0.65mm 1.6mm 100A@32V、300A@24V 10A 3.2mm 30 32V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS