RV-2412D/P/R6.4
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RV-2412D/P/R6.4
Description
-12V -40°C ~ 85°C 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) 12V 2 2 W 21.6V 24-DIP Module, 14 Leads 26.4V 6.4 kV 85mA,85mA 86% ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS