RV-123.3S/R6.4
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RV-123.3S/R6.4
Description
-40°C ~ 85°C 1 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) 10.8V 13.2V 2 W 24-DIP Module, 14 Leads 3.3V 6.4 kV 600mA 70 ~ 78% ITE (commercial), medical Isolation module Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS